Jak stworzyć nowe letnie wspomnienia na podwórku

Udostępnij:

Tworzenie letnich wspomnień w strefie rozrywki na świeżym powietrzu

Słońce, grill, podwórkowy krykiet, lody rozpływające się w dłoniach, ogród pełen dzikich kwiatów i czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi to tylko kilka sposobów na opisanie starego, dobrego lata Kiwi.

Szykując się na lato pełne niezapomnianych wspomnień, nie ma nic lepszego niż spędzanie czasu w domu. Patrząc wstecz na niektóre z najlepszych momentów dorastania, nie da się zaprzeczyć, że chwile spędzone na podwórku są tym, z czego składa się wiele wspomnień z dzieciństwa. Podczas gdy długie letnie noce są tutaj tylko przez kilka miesięcy, dlaczego nie wykorzystać ich w pełni. Na szczęście nasz asortyment produktów do użytku na zewnątrz, w tym kominki, paleniska i piece do pizzy, pozwala dłużej cieszyć się tymi cennymi chwilami na świeżym powietrzu.

Ponieważ nasze produkty są gotowe i czekają, aby znaleźć swój dom na zawsze, pomyśleliśmy, że podzielimy się kilkoma pomysłami, które sprawią, że mózg zacznie pracować, a ciało będzie gotowe na lato 2020 z Trendz Outdoors.

Letnie wspomnienia z paleniskiem na świeżym powietrzu

Wszyscy kochają biwakowanie, a zwłaszcza dzieci. Jest to świetna wymówka, aby wyjść na zewnątrz i cieszyć się świeżym powietrzem. Co ważniejsze, wyobraźnia bierze górę, a Ty zostajesz z mnóstwem śmiechu i ekscytacji, które pozostaną w opowieściach na długie tygodnie.

Nie można się spierać, jeśli chodzi o stwierdzenie, że biwakowanie nie jest biwakowaniem bez ognia. Niezależnie od tego czy pieczesz pianki na końcu patyków znalezionych w krzakach czy śpiewasz akustyczne melodie z kocami zawiniętymi po same uszy. Palenisko Trendz outdoors jest idealnym punktem centralnym i miejscem spotkań dla przyjaciół i rodziny.  

Paleniska są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Działa on nie tylko jako punkt centralny dla rozrywki, ale może być również używany do gotowania i wypuszczania tak bardzo potrzebnego wieczornego ciepła. Kolejną wielką zaletą jest to, że jest w pełni przenośny. Możesz go przenieść na patio, aby zrobić miejsce dla sezonowych mebli lub warunków pogodowych. W przeciwieństwie do kominka, możesz zabrać go ze sobą, jeśli chcesz się przeprowadzić.

Organizowanie kolacji

Zaproszenie przyjaciół i rodziny na kolację to świetny sposób, aby zebrać wszystkich razem na przyjemny, relaksujący wieczór w zaciszu własnego domu. Zwłaszcza, że możesz jeść i pić, co tylko chcesz, zwłaszcza jeśli jest to BYO lub potluck. Jest jeszcze lepiej, gdy możesz wrzucić kiełbaski lub stek na grilla. Nie ma nic lepszego niż delektowanie się soczystą kiełbaską upieczoną na ogniu z drewna.

Kominki nie tylko oferują wspaniały punkt centralny, przy którym można usiąść i cieszyć się dodatkowym ciepłem, ale również mogą być używane do przygotowywania posiłków, tak jak w przypadku grilla. Do każdego kominka Trendz dołączony jest grill do gotowania. Dzięki niemu Twoi goście będą mogli cieszyć się nie tylko wspaniałą atmosferą, ale również wyjątkowo dobrze przyrządzonym posiłkiem.

Pomysły na aranżację krajobrazu z piecem do pizzy
Jeszcze bardziej wszechstronny niż grill, piec do pizzy opalany drewnem szybko stanie się centrum towarzyskim dla Twoich gości. Nie tylko możesz stworzyć chrupiącą pizzę, ale niesamowite zatrzymywanie ciepła pozwala na gotowanie do dwóch godzin po wygaśnięciu ognia, co oznacza, że możesz również gotować soczyste pieczenie lub wolno gotujące się gulasze dla swoich przyjaciół.

Game-Time

Pomysły na aranżację krajobrazu dla strefy rozrywki na świeżym powietrzu
Lato to czas, aby odłączyć się od świata, czy to pracy, mediów społecznościowych, czy po prostu szalonych stresów życia z dnia na dzień. Jak w przypadku każdych letnich wakacji, ważne jest, aby się wyłączyć i mieć chwilę, aby cieszyć się prostymi rzeczami. Jeśli jest jasna noc, gra w karty lub nawet szarady może być świetnym pomysłem. Są one świetne dla wszystkich grup wiekowych, więc wyciągnij dzieci sprzed telewizora lub zaproś przyjaciół, aby się pośmiać (Twoim lub ich kosztem).

Jeśli wziąłeś czas, aby myśleć o projektowaniu krajobrazu na zewnątrz można było wziąć pod uwagę, jak duże masz zbudował swój pokład, kontra przestrzeni patio i otwartej trawy. Na szczęście dla Ciebie tutaj w Trendz Outdoors mamy gamę produktów, które pasują do dużych i małych przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to kominek zewnętrzny, palenisko czy piec do pizzy opalany drewnem, mamy coś, co doskonale uzupełni Twoją zewnętrzną przestrzeń krajobrazową.

Jeśli nadal nie jesteś pewien lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej gamy produktów, nasz zespół sprzedaży z przyjemnością pomoże Ci wybrać idealne akcesorium na lato. Zapytaj już dziś i rozpocznij letnią podróż wspomnień.

 

Warte uwagi

Korzystanie z usług pielęgnacji drzew w celu...

Korzystanie z usług pielęgnacji drzew w celu przygotowania się do wiosny Aby Twoje drzewa były bezpieczne i chronione przed potencjalnymi uszkodzeniami, ważne jest, aby korzystać z...