Coraz bardziej modne sa paleniska liniowe!

Udostępnij:

Paleniska zewnętrzne są popularnym trendem od wielu lat. Po zapoznaniu się z wszystkimi korzyściami płynącymi z ich posiadania, na pewno skusisz się na nie, jeśli jeszcze go nie masz.

Istnieje wiele palenisk dostępnych do wyboru, więc można znaleźć taki, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni. Istnieje wiele rodzajów palenisk. Jednak najbardziej popularnym trendem jest liniowe palenisko. Liniowe palenisko nada Twojej przestrzeni wyjątkowy i piękny wygląd. To daje przestrzeń nowoczesną, współczesną czuć z jego ostrych linii i nowoczesnej estetyki. Ten typ dołu jest świetny dla tych, którzy kochają doły ogniowe za ich ciepło, ale chcą czegoś innego.

Dlaczego warto wybrać liniowy palenisko zamiast?

Ten nowy projekt jest elegancki i oferuje piękny otwarty płomień. Istnieje wiele opcji dla projektu góry. Można również użyć szkła ogniowego, węgli lub kamienia ogniowego, aby nadać blatowi niepowtarzalny wygląd.

Szkło ogniotrwałe to świetny sposób na wyróżnienie swojego ogniska. To szkło hartowane jest dostępne w małych lub dużych kawałkach, w zależności od potrzeb. Szkło to nie jest łatwopalne i nie dymi. Zbiera również sadzę, co czyni go bardziej atrakcyjnym. Możesz wybrać rozmiar, kształt, kolor i teksturę dla swojego szkła. Istnieją dwa rodzaje szkła: refleksyjne i nierefleksyjne. Oba są oszałamiające. Wszystko zależy od krajobrazu i Twojej przestrzeni na zewnątrz. Opcje te mogą dać oszałamiające rezultaty, jeśli decydujesz się między zwykłymi węglami a szkłem ogniowym.

Opcje i więcej opcji!

Podczas zakupów dla odpowiednich elementów, aby przejść w swoim ognisko, upewnij się, że wiesz, ile, jaki kolor i jak długo będzie używany. Nasz zespół pomoże Ci w razie jakichkolwiek pytań dotyczących ilości i sposobu użytkowania.

Ciepło i przytulnie

Palenisko to najlepszy sposób, aby powiedzieć "Witamy!". Ogień pit może być umieszczony w obszarze zewnętrznym, aby zapewnić miejsce dla ludzi do gromadzenia się i rozrywki. Ponieważ są one liniowe, jest więcej miejsca dla gości, aby się zebrać i ogrzać. Chociaż nie muszą być głównym punktem Twojej przestrzeni, paleniska mogą dodać do niej piękna i elegancji. Może być również używany jako granica lub ściana, aby oddzielić różne obszary swojej przestrzeni.

Będziesz zaskoczony różnorodnością dostępnych opcji, jeśli chodzi o wybór dołu na ogień dla Twojej przestrzeni na zewnątrz. Teraz nadszedł czas, aby zacząć myśleć o meblach, krajobrazie i całej zabawie, która się z tym wiąże. Podczas gdy regularne paleniska w kształcie są świetne, istnieje wiele innych opcji projektowych. Możesz myśleć nieszablonowo!

Nie musisz otaczać paleniska przedmiotami, jak w przypadku okrągłego dołu. Teraz możesz traktować go jak każde inne pomieszczenie. Ma on ten sam status co kominek, ale jest bardziej "dołem". Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o krajobraz i opcje. Ważne jest, aby pozostał on otwarty ze względów bezpieczeństwa. Jednakże, masz swobodę, aby dodać więcej do obszarów, które normalnie nie byłyby w stanie. Są one otwarte, ale płomienie są ograniczone, dzięki czemu można w pełni wykorzystać swoją przestrzeń na zewnątrz.

Idealny dla Twojej przestrzeni

Te paleniska są wspaniałe z wielu powodów. Wykonane z grubej stali węglowej i ręcznie robione! Możesz zaufać, że nasze ogniska będą trwać, bez względu na to, co decyzja jest. Możemy również zrobić niestandardowe blaty do pokrycia otwartego obszaru płomienia. Zapewni to, że palenisko jest bezpieczne zarówno wtedy, gdy jest włączone i wyłączone.

Liniowe paleniska mogą być doskonałym sposobem na podniesienie standardu Twojej przestrzeni na zewnątrz. Czy myślisz o zakupie jednego? Czy już zdecydowałeś, gdzie zostanie umieszczony? Możesz umieścić jacuzzi lub basen w pobliżu domu, aby móc cieszyć się ciepłem ognia. Jeśli często bierzesz udział w imprezach, to jest to świetny pomysł, aby trzymać go w pobliżu domu. Nie ma znaczenia, gdzie jest umieszczony, może wyglądać oszałamiająco i elegancko w każdej przestrzeni na zewnątrz.

Oferujemy szeroki wybór liniowych palenisk i czekamy na pomoc, aby Twoja przestrzeń na zewnątrz była idealna.

 

Warte uwagi

Jak wiercić w betonie?

Beton jest wszędzie i od czasu do czasu trzeba go przewiercić lub przykręcić, aby wykonać mocowania. W tym artykule omówimy, jak wiercić w betonie przy użyciu tradycyjnych i zaawansowanych...