Zastanawiasz się nad kupnem paleniska, ale nie jesteś pewien, czy jest to właściwa decyzja dla Ciebie? Chcemy pomóc Ci podjąć właściwą decyzję. Istnieje wiele powodów, dla których palenisko jest świetnym dodatkiem do Twojego domu. Można z nich korzystać przez cały rok, dzięki czemu rozrywka i zabawa dla całej rodziny.

Rozrywka

Miło jest zabrać swoich przyjaciół i rodzinę na zewnątrz, gdy masz gości nad. Nawet jeśli mieszkasz w dużym domu, dlaczego nie skorzystać z pięknej jesiennej pogody i zaczerpnąć świeżego powietrza? Mimo, że wyjście na zewnątrz może wydawać się świetnym pomysłem, nasze zewnętrzne przestrzenie życiowe nie są zbyt gościnne. Palenisko zapewnia ciepło dla Twojej przestrzeni na zewnątrz i stanowi centralny punkt spotkań. Palenisko jest piękne i służy celowi zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości. Ten doskonały dodatek będzie wspaniałym miejscem dla przyjaciół, aby zebrać się, wypić drinka i cieszyć się dobrym jedzeniem.

Wspólne gotowanie

Chociaż w kuchni może nie być wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, gotowanie nad ogniskiem jest o wiele przyjemniejsze! Zdziwiłbyś się, jak wiele potraw można przyrządzić nad paleniskiem. Mówimy tu o dipach, śniadaniach i deserach, a także o wszystkim pomiędzy. Gotowanie przy ognisku to świetna zabawa, którą łatwo potem posprzątać. Jest to świetne zajęcie dla całej rodziny, a nawet dla dzieci. Przygotowanie wielu z tych potraw będzie wymagało trochę czasu. Można go przygotować, kiedy tylko chcesz. Folia aluminiowa jest niezbędna do gotowania. Żeliwne patelnie lub holenderski piekarnik są również pomocne. Wiele potraw jest łatwych do przygotowania i pysznych. Pyszne dipy i wspaniałe przepisy na jesień znajdziesz na naszych poprzednich blogach.

Idealna atmosfera

Chcesz zmienić nastrój lub wygląd swojej przestrzeni? Czy jesteś zaplątany w zestaw huśtawek, hula-hop i kosiarkę do trawy? Jeśli zrobimy to dobrze, nasza przestrzeń zewnętrzna może zostać przekształcona w piękną przestrzeń życiową. Możesz stworzyć idealną przestrzeń dla paleniska, łącząc wystrój zewnętrzny z krajobrazem. Ogień pit może dodać nową atmosferę do swojej przestrzeni. Pozwala to na stworzenie punktu centralnego dla projektu, a następnie niech wyobraźnia szaleje z wyglądem zewnętrznym.

Pamiętaj, że dół kominkowy może być używany o każdej porze roku. Oto kilka sugestii, jak zmienić otoczenie.

  • Różne poduszki na meble
  • Nowe elementy centralne do stołów
  • Zasadź kwiaty, które są sezonowe

Rzut poduszki i koce są świetne na każdą porę roku

Te zewnętrzne szczegóły mogą być połączone z kominkiem, aby stworzyć oszałamiający wygląd na zewnątrz.

Wzrost wartości domu

Ostatnią rzeczą, o której możesz pomyśleć, gdy rozważasz dodanie paleniska do swojego podwórka jest wartość Twojego domu. Czy wiesz, że dodanie paleniska do swojej przestrzeni życiowej na zewnątrz może zwiększyć wartość domu?

Kupujący dom będzie w stanie zobaczyć przestrzeń, którą stworzyłeś, jeśli zdecydujesz się przenieść w najbliższej przyszłości. Następny właściciel domu będzie mógł cieszyć się doskonałym miejscem do gromadzenia się z rodziną i przyjaciółmi, jeśli masz patio, ganek, lub obszar paleniska. Ogień pit jest tańszy niż szopa, nawis, lub basen i mogą być przenoszone z tobą. Jest to świetny sposób na zwiększenie atrakcyjności i pokazać potencjalnym nabywcom domu, co można mieć, jeśli zdecydujesz się iść do przodu. Jesteśmy teraz w środku jesieni, więc ogień pit jest doskonałym dodatkiem do domu. Ciesz się pysznym jesiennym przysmakiem, gdy ogrzewasz się przy ogniu i obejmujesz sezon. To będzie wspaniały prezent dla całej rodziny, a to będzie trwać przez cały rok. 

Warte uwagi

Jak odkręcić śrubę bez śrubokręta?

Czy kiedykolwiek potrzebowałeś usunąć śrubę z krzesła lub ściany w sypialni lub chciałeś otworzyć laptopa, ale nie mogłeś znaleźć śrubokrętu w pobliżu, aby ci pomóc? Jeśli tak, to...