Cztery sposoby na zwiększenie wartości Twojego domu dzięki palenisku

Udostępnij:

Chcesz dodać coś specjalnego do swojego podwórka? Palenisko może być doskonałym sposobem na zwiększenie wartości domu. Palenisko jest doskonałym dodatkiem do każdej przestrzeni na zewnątrz.

Oto kilka pytań, które warto zadać sobie przed podjęciem decyzji o nabyciu paleniska.

Czy używasz swojej przestrzeni na zewnątrz? Do czego używasz swojej przestrzeni na zewnątrz? Jak to wygląda? Czy jest przyjazny dla całej rodziny, aby cieszyć się? Czy jest bezpieczna w pobliżu dzieci? Czy krzyczy: "Jesteśmy towarzyscy!"? Czy chcesz bardziej intymnego uczucia? Możesz osiągnąć każdy cel, dodając palenisko do swojego podwórka. Możesz czuć się pewnie, że Twoja oaza podwórku będzie sukcesem, gdy zaczniesz planować.

Można również rozważyć patio, kostki brukowej lub na zewnątrz przestrzeni, jeśli zdecydujesz się zbudować obszar firepit. Te uaktualnienia zwiększy wartość domu.

Wszystko sprowadza się do atrakcyjności. Ognisko może być doskonałym sposobem, aby pokazać potencjalnym nabywcom, co masz w domu. Ogień pit powinien być co najmniej dziesięć stóp od domu i struktur. Ta przestrzeń zewnętrzna pozwala kupującym zobaczyć, jak wiele miejsca mają. Obszar ten wzrośnie w wartości, jeśli dodać krajobrazu. Nawet jeśli zdecydujesz się przynieść swój dół ognia wzdłuż, oryginalna wizja będzie nadal pamiętany przez nabywcę domu.

Możesz cieszyć się zróżnicowaną przestrzeń na zewnątrz

Każdy pośrednik nieruchomości powie Ci, że wszystko sprowadza się do lokalizacji. Kupujący są bardziej zainteresowani lokalizacją niż domem, gdy szukają idealnego domu. Jest to prawdziwe dla krajobrazu i gdzie można umieścić swoje ognisko. Odnosi się to również do tego, co robisz wokół niego i gdzie wszystko jest umieszczone. Paleniska mogą być punktem centralnym dla każdej przestrzeni zewnętrznej i oferują dywersyfikację. Stworzy centralny obszar dla ludzi, którzy będą się wokół niego gromadzić. Tworzy "ciepłe środowisko", gdzie kupujący mogą mieć spotkania towarzyskie.

Ponieważ masz swobodę, aby zrobić wszystko, co chcesz z tej przestrzeni, ważne jest, aby wybrać, gdzie można umieścić swoje tylne podwórko. Wysokie żywopłoty mogą być dobrą opcją do stworzenia oazy na świeżym powietrzu. Możesz dodać hamak i kilka głośników, aby uczynić go relaksującą oazą na świeżym powietrzu. Możesz rozważyć dodanie kuchni na świeżym powietrzu do swojej przestrzeni, jeśli masz dużą rodzinę, która lubi gościć przyjaciół na kolację. Istnieje wiele opcji dla tego projektu. Palenisko może przynieść wszystko razem.

Tworzenie nowoczesnej przestrzeni życiowej

Jak wyglądało podwórko, kiedy się wprowadziłeś? Jaki był koszt Twojego paleniska? Przechodząc przez kolejne etapy, tworzysz nową przestrzeń i dodatkową przestrzeń życiową. Jest to opcja, jeśli mieszkasz w starszym domu i nie masz funduszy lub czasu, aby dokonać ulepszeń. Jest to świetny sposób na zwiększenie wartości domu.

Jeśli ty i twoja rodzina spędzacie więcej czasu na świeżym powietrzu, to inwestowanie w swój obszar fire pit będzie dobrym pomysłem. Wartość Twojego domu wzrośnie, jeśli dokonasz znaczących ulepszeń w dowolnym obszarze.

Upiększanie

Kiedy szukasz domu, nie jest tajemnicą, że ludzie kochają piękno i czystość. Co zrobiłeś, aby upiększyć swój dom? Możesz uczynić swoją przestrzeń bardziej atrakcyjną poprzez dodanie krajobrazu, wysięgnik, i basen. Palenisko jest doskonałym dodatkiem do każdej przestrzeni. Nasze opcje palenisk są wyjątkowymi i pięknymi dodatkami do Twojej przestrzeni na zewnątrz. Możesz wybrać spośród wielu stylów i wzorów, aby dopasować wygląd i nastrój swojej przestrzeni.

Czy zacząłeś już projektować swoją przestrzeń do palenia ogniska? Nawet jeśli nie planujesz przeprowadzki w najbliższym czasie, warto poszukać sposobów na zwiększenie wartości swojego domu. Ciesz się piękną jesienną porą roku z rodziną i przyjaciółmi, dodając miejsce na ognisko.

 

Warte uwagi

Jak usunąć szufladę z szufladą z metalu...

Kto wiedział, że wyjmowanie szuflad z komody może być bardzo uciążliwym zadaniem? Szczególnie te, które są wyposażone w centralny metalowy suwak, który się nie rusza. Cóż, nie mogę...