Jak usunąć szufladę z szufladą z metalu centrum prowadnic

Udostępnij:

Kto wiedział, że wyjmowanie szuflad z komody może być bardzo uciążliwym zadaniem? Szczególnie te, które są wyposażone w centralny metalowy suwak, który się nie rusza. Cóż, nie mogę powiedzieć, jak udało mi się dostać mój tylko uświadomić sobie, że nie było znacznie prostsze i łatwiejsze techniki, aby usunąć szufladę komody z centrum metalowych prowadnic.

Oto prosta lista kroków, które musisz wykonać, aby usunąć szufladę komody z centralnymi prowadnicami metalowymi

Krok 1: Upewnij się, na początek, górna szuflada, aby zapewnić bezpieczeństwo.
Krok 2: Szuflada musi być wyciągnięty bezpośrednio do Ciebie bez wyciągania go na jedną stronę. Dlatego też należy stanąć bezpośrednio przy froncie.
Krok3: Otwórz szufladę tak daleko jak to możliwe i poszukaj dźwigni prowadnic po każdej stronie.
Krok4: Teraz użyj obu rąk, aby pociągnąć jedną dźwignię do góry, a drugą do końca w dół.
Krok 5:nadal trzymając dźwignie, chwyć szufladę na zewnątrz, a powinna się ona łatwo wysunąć.

Co to jest prowadnica do szuflady montowana centralnie?

Prowadnice do szuflad Centre Mount są zasadniczo instalowane pod środkami szuflad dla lekkich zastosowań. Są one niezwykle poręczne i używane są do szuflad, które są lekkie. Jak sama nazwa wskazuje, zawsze znajdziesz prowadnice montowane centralnie w środku szuflady.

Kiedy używana jest prowadnica do szuflady montowana centralnie?

Prowadnica do szuflad Center Mount jest używana, gdy szuflady mają ramę czołową lub ramę środkową do montażu. Najczęściej, można na to pójść, gdy szuflady są lekkie w wadze, ponieważ są one przeważnie instalowane dla łatwej obsługi szuflad.

Jak wyjąć szufladę z prowadnicą środkową?

Usuwanie szuflady z szufladami z prowadnicami metalowymi jest łatwiejsze niż myślimy. Wszystko, czego wymaga to odpowiednia ilość uwagi w kierunku boków szuflady i żadnych narzędzi lub materiałów.

Na początek, proponuję otworzyć szufladę do pełnego zakresu pierwszy, a następnie sprawdzić dla dźwigni, które można znaleźć na bokach szuflady. Najczęściej dźwignie te występują w postaci prostej lub wygiętej tekstury z tego właśnie powodu, że chronią szufladę przed dostaniem się na część.

Następnie należy chwycić te dźwignie, podnieść lewy klips, a prawy klips przesunąć w dół używając rąk. Pomocne będzie przytrzymanie tej pozycji do momentu całkowitego wypchnięcia. W ten sposób można łatwo wyjąć szufladę komody. Pamiętaj, aby stanąć z przodu szuflady, aby proces przebiegał sprawnie.

Jeżeli szuflada nie wysuwa się, to środkowa metalowa prowadnica może być uszkodzona lub złamana. Aby poradzić sobie z taką sytuacją, należy otworzyć prowadnicę, wziąć szpachlę i zacząć ją prowadzić wzdłuż każdej strony prowadnicy.

Należy również pamiętać, że można przejść dalej z tą techniką tylko wtedy, gdy szuflada komody nie ma zatyczki. Pozwól mi wyjaśnić, co mam na myśli przez to; czasami, szuflady mają narzędzie zatrzymania wewnątrz nich, znany jako stopper. To w zasadzie robi, że; będzie zapobiegać szuflady od wychodzenia i upadku w pewnym momencie całkowicie. Tak więc, trzeba będzie pozbyć się jednego z nich po pierwsze, aby kontynuować usuwanie szuflady komody.

Kluczem jest, aby zlokalizować każdy półokrągły kawałek plastiku lub plastikowej klapy, która często uderza w dolnej części z powrotem do szuflady i można znaleźć łatwo przez dźwięki, które sprawia. Po zlokalizowaniu jednego z tych korków, trzeba będzie zastosować odpowiednią ilość siły podczas otwierania szuflady. To w końcu spowoduje ściągnięcie plastiku, a szufladę będzie można wyjąć wykonując wyżej wymienione czynności.

Środki ostrożności podczas wyjmowania szuflady z komody

Praca z mebli i rzemiosła może okazać się nieco zdradliwe, i może skończyć się w niebezpiecznej sytuacji, która może prowadzić do kilku urazów, jak również. Dlatego zebrałem najbardziej przydatne wskazówki, które z pewnością pomogą Ci zapobiec tego typu incydentom, a będziesz w stanie pracować bez żadnych przeszkód. Czytaj dalej, aby upewnić się, że jesteś bezpieczny przez cały czas.

Przed rozpoczęciem pracy zawsze zakładaj odpowiedni sprzęt ochronny.

Moja ulubiona lista sprzętu ochronnego. Możesz nie potrzebować ich wszystkich.

1. Okulary ochronne Dewalt
2. Lateksowe rękawice robocze z podwójną powłoką3
. Profesjonalny respirator przeciwpyłowy 3M4
. Przemysłowa ochrona słuchu Dewalt5
. Kask ochronny 3M6
. Buty przemysłowe Caterpillar Steel Toe7
. apteczka pierwszej pomocy8
. Zestaw chroniący przed upadkiem z wysokości


Pierwszą rzeczą do zapamiętania, gdy masz zamiar usunąć szufladę komoda jest zawsze zacząć od górnej szuflady, a następnie przejść całą drogę do dołu. Jest tak dlatego, że cały ciężar jest bardziej skoncentrowany na dolnych szufladach, a zaczynając od dolnych szuflad, górne ciężkie szuflady mogą potknąć się na ciebie. Jednakże, jeśli pracujesz tylko z jedną szufladą, możesz zacząć od tej, która utknęła.

Drugą rzeczą, o której należy pamiętać przy obsłudze dźwigni jest upewnienie się, że palce nie utkną w torze zachodzącym na siebie podczas otwierania drzwi.

Teraz może się to wydawać oczywiste, ale warto wspomnieć, że przed przystąpieniem do usuwania szuflady komody, należy opróżnić szufladę i usunąć wszelkie materiały, które zawiera. Robi się to po to, aby szuflada stała się lekka, a także aby zapobiec upuszczaniu czegokolwiek.

Jednak w pozbyciu się korka, należy uważać, aby nie uszczypnąć palców od wewnątrz szuflady.

Wreszcie, w okolicznościach, takich jak gdy szuflada jest uszkodzona lub zniszczona, lepiej jest pozwolić handyman dbać o sytuacji, aby zapisać od dalszych niedogodności.

Jak umieścić szufladę z powrotem

Teraz, gdy całkowicie usunąłeś szufladę komody, nadszedł czas, aby umieścić go z powrotem. Zaufaj mi; znajdziesz umieścić szufladę z powrotem w znacznie łatwiejsze niż usunięcie go. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami i można zaczynać.

Krok 1: Aby umieścić szufladę komody z powrotem na miejsce, wyrównaj prowadnice we właściwej pozycji i włóż prowadnice szynowe do prowadnic.

Krok 2: Następnie wystarczy lekkie pchnięcie, aby całkowicie weszła do środka. Jednak czasami może to zająć więcej niż jedno pchnięcie, aby przejść w pełni do slajdów.

Widzisz, to wszystko, co trzeba zrobić, aby umieścić szufladę z powrotem na swoje miejsce.

Wnioski

Chociaż usunięcie szuflady, która ma środkowe metalowe prowadnice może wydawać się trudnym zadaniem na początku. Jednak po przejściu przez ten artykuł, na pewno zdałeś sobie sprawę, jak łatwa i prosta jest praca z metalową szufladą montowaną centralnie, ponieważ w tym procesie nie są potrzebne żadne dodatkowe narzędzia i może ona zostać usunięta przez absolutnie każdego bez żadnych trudności. Postępowanie zgodnie z tymi wytycznymi krok po kroku powinno zrobić sztuczkę dla każdego.

Dodatkowe Czytaj:

  • Najlepsze wiertarki do użytku domowego
  • Jak wybrać wiertarkę akumulatorową
  • Jak wiercić w drewnie

Warte uwagi

Pielęgnacja drzew jest konieczna podczas...

Pielęgnacja drzew jest konieczna podczas upalnego lata w Toronto Nadejście letnich upałów i wilgoci może być sprzyjające i korzystne dla wielu zajęć na świeżym powietrzu i wypoczynku...